Wyróżnienie w konkursie Fundusze dla Nauki 2011

wyroznienie fundusze dla nauki28 listopada 2011 r. Kapituła Konkursu "Fundusze dla Nauki 2011" ogłosiła listę zwycięskich projektów. Wyróżnienie w kategorii infrastruktura naukowa zostało przyznane Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej.

Dyplom oraz gratulacje odebrał dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec.

Nagrodę główną zdobył projekt E-Spektrum – kompleksowy system rozwoju potencjału i oferty edukacyjnej Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie

Celem organizowanego pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Konkursu "Fundusze dla Nauki 2011" był wybór najlepszych i najciekawszych projektów realizowanych w sektorze nauki w Polsce. W konkursie mogły uczestniczyć wyłącznie inicjatywy prowadzone w ramach regionalnych lub ogólnopolskich programów operacyjnych, finansowanych z Funduszy Europejskich.

Łącznie zgłoszono do konkursu 56 projektów z 15 województw.