Inauguracja Targów Funduszy Europejskich

targi funduszy ue

21 listopada 2011 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej rozpoczęły się V Targi Funduszy Europejskich.

Uroczystego otwarcia Targów dokonał Adam Matusiewicz, Marszałek Województwa Śląskiego. Uczestników spotkania powitali w nowym gmachu książnicy akademickiej gospodarze uczelni realizujących projekt CINiBA: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś i JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. UE dr hab. Jan Pyka.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego i dr Jan Olbrycht, europoseł, członek komisji ds. rozwoju regionalnego.
W pierwszej części imprezy dyrektor CINiBA prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec zaprezentował Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. W ramach Targów w Centrum odbyła się sesja panelowa pt. Wyzwania rozwojowe regionów w kontekście polityki spójności po 2013 roku.

Fotoreportaż z wydarzenia.