Zagłosuj na CINiBA w konkursie "Fundusze dla Nauki 2011"

glosuj na cinibaCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka uczestniczy w plebiscycie Nagroda Sieci Tematycznej. Jest to wyróżnienie publiczności przyznawane dodatkowo projektom nominowanym do nagrody głównej w ramach konkursu Fundusze dla Nauki 2011.  Wspólna biblioteka Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego startuje w kategorii „infrastruktura szkolnictwa wyższego”.

W głosowaniu mogą uczestniczyć zalogowani użytkownicy portalu Sieć Tematyczna – Fundusze Europejskie dla nauki. Szczegóły konkursu oraz formularz do głosowania są dostępne na stronie internetowej organizatora.