Wizyta konsula Stanów Zjednoczonych

wizyta konsula usa

3 listopada 2011 r. z wizytą do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej przybył konsul USA ds. Prasy i Kultury Benjamin Ousley Naseman, któremu towarzyszyła dyrektor Amerykańskiego Centrum Informacji Konsulatu Generalnego w Krakowie – Janina Galas. Goście spotkali się z dyrektorem CINiBA prof. UŚ drem hab. Dariuszem Pawelcem. Celem spotkania było przedyskutowanie możliwości współpracy.  Wizyta rozpoczęła się od zwiedzania gmachu. Podczas prezentacji obiektu, dyrektor CINiBA omówił zarówno najważniejsze cechy funkcjonalności samego budynku, jak i główne rozwiązania z zakresu technologii informacji naukowej.