Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

2
12
15b
21
1
19
7
3
20
2
12
15b
21
1
19
7
3
20
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

CINiBA na Open Days 2011

ciniba na open daysOd 10 do 12 października 2011 w Brukseli odbywał się Europejski Tydzień Miast i Regionów OPEN DAYS 2011. Podczas tegorocznej, dziewiątej już edycji zaprezentowano Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką.


W zorganizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego „Miasteczku polskim”, poszczególne regiony kraju mogły pochwalić się inwestycjami, realizowanymi z Funduszy Europejskich. Stoisko województwa śląskiego promowało największe projekty obecnie wdrażane, m.in. nową, wspólną bibliotekę katowickich uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego.

OPEN DAYS to wydarzenie, którego celem jest prezentacja osiągnięć europejskich miast i regionów, wynikających z realizacji polityki spójności Unii Europejskiej. Organizowane w tym czasie warsztaty, seminaria, wykłady i wystawy są okazją do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie współpracy międzyregionalnej na płaszczyźnie społecznej i ekonomicznej.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!