Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

12
20
3
1
19
7
2
21
15b
12
20
3
1
19
7
2
21
15b
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

LXIV inauguracja roku akademickiego z CINiBA

Email Drukuj PDF

Podczas tegorocznej inauguracji roku akademickiego 2011/2012, która odbyła się 3 października br. w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziele Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, mieliśmy przyjemność zaprezentować wystawę "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie". Wystawa prezentowana jest równolegle w obu Uczelniach realizujących Projekt. Od 3 do 31 października 2011 r. zdjęcia z budowy można oglądać na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 11, I piętro), oraz w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3). 

Ekspozycja zawiera kolekcje fotografii przedstawiających kolejne etapy budowy wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, od czasu wyburzenia pozostałości po lodowisku "Torkat" poprzez kolejne fazy budowy, po odbiór budynku. Całość uzupełniona jest o wizualizacje gmachu oraz informacje o projekcie CINiBA.

W Uniwersytecie Śląskim prezentację gościły dotychczas Wydziały: Artystyczny oraz Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie, Nauk o Ziemi, a także Filologiczny w Sosnowcu i Katowicach. 

 

Zapraszamy! 

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!