CINiBA na Pikniku Funduszy Europejskich

razem zmieniamy slaskie11 września (w niedzielę) o 16.00 na Polach Marsowych Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie rozpoczyna się Piknik Funduszy Europejskich. Organizatorem imprezy jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Wśród prezentowanych projektów znajdzie się również Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka - wspólna inwestycja Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego.

W piknikowej atmosferze relaksu i zabawy odkryjemy, jak bardzo zmienia się nasze otoczenie dzięki funduszom unijnym z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szczegółowy program imprezy na stronie RPO WSL.