Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

7
19
15b
3
1
20
2
21
12
7
19
15b
3
1
20
2
21
12
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

CINiBA na Dniach Miasta Katowice

katowiceNajbliższy weekend (9-11 września) w Katowicach to czas obchodów 146. rocznicy nadania praw miejskich. W związku z tym będzie się dużo działo „na mieście”! Wydarzenia kulturalne, społeczne i sportowo-rekreacyjne organizowane przez Biuro Europejskiej Stolicy Kultury 2016 we współpracy z Urzędem Miasta.

 

W programie m.in. trasa rowerowa „City by bike”, do pokonania w niedzielę - 11 września. Kolejne etapy i przystanki, w tym przygotowany przez Uniwersytet Śląski, pozwolą lepiej poznać historię Katowic. Na trasie rowerzystów znajdzie się także stoisko Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, ulokowane wprost przed budynkiem biblioteki, w kampusie przy ul. Bankowej 11A.

CINiBA zaprezentuje wystawy zdjęć Ulica Bankowa i Torkat w okresie międzywojennym oraz Budowa CINiBA w obiektywie. Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliowść uzyskania odpowiedzi na niemal wszystkie pytania związane z nową biblioteką akademicką.

Więcej na temat obchodów urodzin miasta Katowice na stronie Uniwersytetu Śląskiego.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!