Punkt konsultacyjny "Bibliografia do prezentacji maturalnej z języka polskiego"

7 września (środa), podczas Śląskiego Salonu Maturzystów, zapraszamy na konsultacje dotyczące prawidłowego przygotowania bibliografii do prezentacji maturalnej z języka polskiego. Specjaliści informacji naukowej wskażą również, w jaki sposób i gdzie prowadzić poszukiwania właściwej literatury i materiałów, przygotowując się do egzaminów maturalnych nie tylko z języka polskiego, ale również z pozostałych przedmiotów.

Zapraszamy - stoisko CINiBA będzie mieściło się na parterze w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Bankowa 11B.

Więcej o Śląskim Salonie Maturzystów na stronie Uniwersytetu Śląskiego