Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka (CINiBA)

21
15b
3
19
7
1
12
20
2
21
15b
3
19
7
1
12
20
2
tlo.png
SZUKAJJEDNYM ZDANIEMBIBLIOTEKA HYBRYDOWAUŻYTKOWNICYGALERIAFORUMKONTAKT

Dyrektor CINiBA uczestnikiem konferencji „Biblioteka XXI wieku (…)”

zdjecie budunku centrum

Prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej będzie uczestniczył w konferencji  Biblioteka XXI wieku, nowoczesna architektura, funkcjonalne wyposażenie, pomysłowe aranżacje. Trzy lata po Kielcach – najnowsze realizacje, w dniach 1-2 września 2011 r. w Poznaniu. Konferencję poprzedzi uroczyste otwarcie nowego gmachu Biblioteki Politechniki Poznańskiej. 

Problematyka konferencji, której organizatorami są Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich i Biblioteka Politechniki Poznańskiej dotyczy budownictwa oraz kształtowania przestrzeni nowoczesnych bibliotek w Polsce i na świecie.  

Profesor Pawelec przedstawi zagadnienia związane z realizacją projektu CINiBA oraz omówi kluczowe rozwiązania funkcjonalne przyjęte w nowej książnicy Uniwersytetów - Śląskiego i Ekonomicznego.

 
 

Śledź z nami kolejne etapy urządzania CINiBA

wolny dostęp do ksiegozbioru

wirtualny spacer po ciniba
film

 podgląd online na CINiBA i  kampus
relacje z przebiegu budowy gmachu CINiBA


Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Projekt CINiBA jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt jest również współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

© 2008-2012 Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka

ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice, telefon 32 786 50 08, e-mail info@ciniba.edu.pl

Administrator serwisu: Zespół BUŚ ds. Promocji Projektu CINiBA

Powered by Joomla!