Odbiór budowlany gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej

ciniba7 lipca 2011 r. został przeprowadzony końcowy odbiór gmachu nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego w Katowicach. Protokół podpisali przedstawiciele obu Uczelni oraz Generalnego Wykonawcy.

Skład komisji odbiorowej:

Przewodniczący - prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, dyrektor CINiBA,
Zastępca Przewodniczącego - st. kust. dypl. mgr Barbara Zajączkowska, dyrektor Biblioteki Głównej UE,
Członkowie: mgr Robert Wardyń i mgr Sylwia Kuraj (Dział Modernizacji Infrastruktury UŚ); przedstawiciele Inżyniera Kontraktu "Inwest Komplex" Sp. z o.o. - mgr inż. Piotr Breguła oraz mgr inż. Marek Waszczewski.

Generalnego Wykonawcę - Mostostal Warszawa S.A. reprezentowali: mgr inż. Julian Kiełbasa, dyrektor budowy oraz mgr inż. Mieczysław Pietrzak, kierownik budowy.

Podpisanie Protokołu formalnie zakończyło etap budowlany realizacji Projektu CINiBA. Sama budowa rozpoczęła się jesienią 2009 r. Prace trwały do końca maja 2011 r.

Ogólny opis gmachu CINiBA
Charakterystyka Projektu CINiBA