Wystawa "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie"

wystawa wnozZapraszamy do oglądania najnowszych odsłon wystawy "Budowa Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w obiektywie".
Wystawa jest prezentowana równolegle w obu Uczelniach realizujących Projekt. Od 21 stycznia do końca marca 2011 r. zdjęcia z budowy można oglądać na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego (Sosnowiec, ul. Będzińska 60), a od 25 stycznia również w budynku „B” Uniwersytetu Ekonomicznego (Katowice, ul. Bogucicka 3).

Ekspozycja zawiera kolekcje fotografii przedstawiających kolejne etapy budowy wspólnej biblioteki Uniwersytetów – Śląskiego i Ekonomicznego, od czasu wyburzenia pozostałości po lodowisku "Torkat" po stan obecny. Całość uzupełniona jest o wizualizacje gmachu oraz informacje o projekcie CINiBA.

W Uniwersytecie Śląskim prezentację gościły dotychczas Wydziały: Artystyczny oraz Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Systematycznie aktualizowane fotoreportaże z miejsca budowy prezentujemy w Bibliotece Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14) oraz online - na stronie projektu w „Dzienniku Budowy”.

Zapraszamy!