Konkurs na logo Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (CINiBA)

emblemat konkursu

Konsorcjum Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ogłasza konkurs na zaprojektowanie znaku graficznego (logo) dla Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.
Do udziału w konkursie zapraszamy studentów, doktorantów oraz absolwentów uczelni i wydziałów artystycznych i projektowych.
Termin dostarczania projektów upływa 21 marca 2011 r. Prace można składać osobiście lub nadsyłać pocztą (decyduje data stempla pocztowego), na adres Biura Projektu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka: 40-007 Katowice, ul. Bankowa 14, z dopiskiem na kopercie „Konkurs na projekt logo CINiBA”.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Jury: prof. zw. dr hab. Małgorzata Łuszczak, prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec, prof. UE dr hab. Maja Szymura-Tyc, prof. UE dr hab. Sławomir Smyczek. Pracom Jury przewodniczy JM Rektor ASP w Katowicach, prof. Marian Oslislo.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 marca 2011 r. na stronie internetowej projektu, natomiast laureaci zostaną dodatkowo powiadomieni drogą mailową.

Jury konkursu przyzna nagrodę główną oraz dwa wyróżnienia na łączną kwotę 6 000 zł (brutto).

Zapraszamy do udziału

Materiały do pobrania: