Wyróżnienie dla CINiBA w konkursie "Śląskie na 5"

11 listopada 2010 r. o godz. 13.30 w gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego miała miejsce ceremonia wręczenia nagród w II edycji konkursu „Śląskie na 5”.
Konkurs przeprowadzony był w pięciu kategoriach: rozwiązanie architektoniczno-budowlane, osobowość, filantropia, sport oraz nauka.

Wyróżnienie w kategorii „rozwiązanie architektoniczno-budowlane” otrzymało Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, realizowane wspólnie przez Uniwersytet Śląski i Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach. Wyróżnienie odebrali JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prorektor ds. nauki Uniwersytetu Ekonomicznego prof. dr hab. Krzysztof Marcinek.
[Źródło: www.us.edu.pl]