Coraz piękniejsza...

coraz piekniejszaElewacja – jej kolor oraz struktura wraz z przeszkleniami, powodują, że Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka staje się coraz piękniejsze. Surowy, betonowy budynek, jaki stał jeszcze trzy miesiące temu, przeistacza się w piękny gmach. Wnętrza zaczynają nabierać docelowych kształtów – pojawiają się ścianki działowe poszczególnych pomieszczeń, gotowe są już instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna, zaś w trakcie montażu jest instalacja klimatyzacyjna. Wkrótce pojawią się podłogi i przeszklenia wewnętrzne.

Rzeczywistość w bardzo szybkim tempie dogania nasze wyobrażenia o nowej bibliotece.

Foto: Zespół CINiBA