nawigacja wirtualnej wycieczki cinibaNawigacja wirtualnej wycieczki

Nawigacja umożliwia pełną kontrolę nad oglądaną animacją. Naprowadzenie kursora myszy na lewą część ekranu powoduje wyświetlenie się mapy wycieczki oraz pojawienie się czerwonych punktów, rozmieszczonych na trzech kondygnacjach gmachu. Kliknięcie w punkt umożliwia przemieszczenie się w dane miejsce i rozejrzenie się po wnętrzach gmachu z wybranej perspektywy.

- Wybierz poziom , który chcesz odwiedzić,
- kliknij w punkt na mapie z lewej strony ekranu,
- aby się rozejrzeć poruszaj kursorem w wyświetlającym się obszarze wycieczki, przytrzymując lewy przycisk myszy.
Używając myszy, lub strzałek klawiatury, spoglądasz w górę i w dół, obracasz się w prawo i w lewo.

Wejście

Relacje mediów: