Zwiedzanie wirtualnego gmachu CINiBA

Nawigacja wirtualnej wycieczki

wirtualny spacer cinibaBudowa nowej, wspólnej biblioteki Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jeszcze trwa, ale my już dziś serdecznie zapraszamy do zwiedzania. Wirtualny spacer i animacja CINiBA to interaktywne prezentacje powstającego gmachu, które umożliwiają „wizytę” w Centrum, zanim realnie zostanie otwarte dla użytkowników. Odwiedzić można te części gmachu, które w przyszłości zostaną oddane do dyspozycji czytelników.

Spacer pozwala sprawdzić m.in.
jak będzie wyglądał hol główny na parterze oraz czytelnie i pracownie na pierwszym i drugim piętrze.  Można też swobodnie "przejść się" wzdłuż regałów z książkami, zgromadzonymi na dwóch poziomach wolnego dostępu (1 i 2 piętro), albo zatrzymać się przy stanowiskach do pracy indywidualnej i miejscach do odpoczynku.

Sam zdecyduj, co chcesz zobaczyć najpierw (wejście) oraz pozwól poprowadzić się wirtualnemu oku kamery (wejście).

Nawigacja wirtualnej wycieczki