UWAGA KONKURS!

Wszystkich uczestników tegorocznego Jarmarku Wiedzy zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej. Wśród osób, które odwiedzą stoisko CINiBA 28 lub 29 kwietnia i prawidłowo odpowiedzą na proste pytanie, rozlosujemy dwie atrakcyjne nagrody.

Wystarczy zaznaczyć na schematycznej mapce sytuacyjnej
główne wejście do gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

mapka sytuacyjna ciniba

Kuponów konkursowych oraz wszelkich podpowiedzi i wskazówek szukajcie podczas Jarmarku Wiedzy na stoisku CINiBA (obok Rektoratu UŚ, ul. Bankowa w Katowicach), a także w działach: GALERIADZIENNIK BUDOWY - na stronie internetowej Projektu.
Wyniki losowania ogłosimy 30 kwietnia 2010.

JARMARK WIEDZY z CINiBA w ramach 6. Studenckiego Festiwalu Nauki
28-29 kwietnia 2010 r., od godziny 10.30