Medal Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich dla BUŚ - CINiBA

Slider

Na brązowej teczce leży złoty medal w pudełku. Na medalu napis: W dowód uznania, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, rok założenia 1917.

Z ogromną radością i dumą informujemy, że podczas uroczystości z okazji Jubileuszu 50-lecia Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, które odbyły się 30. października br. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej, książnica Uniwersytetu Śląskiego została uhonorowana Medalem w Dowód Uznania przyznanym przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Odznaczenie, na ręce prof. dr. hab. Dariusza Pawelca, Dyrektora BUŚ, wręczyła Pani dr Joanna Pasztaleniec-Jarzyńska, Przewodnicząca SBP.