CINIBA - Konkurs "Ex libris CINiBA" – zagłosuj w Internecie i przyznaj Nagrodę Publiczności

glosuj na ekslibris ciniba

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza do udziału w internetowym głosowaniu na ekslibris CINiBA.  Spośród 122 grafik zaprojektowanych przez studentów Wydziału Artystycznego UŚ, Jury wyłoniło 12 finałowych prac. Autor ekslibrisu cieszącego się największym uznaniem Internautów otrzyma Nagrodę Publiczności. Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.ciniba.edu.pl i potrwa do 23 lutego 2014 r. Decyzja Jury oraz wyniki plebiscytu w Internecie zostaną ogłoszone 7 marca 2014 r.

Jak głosować

Do 15 lutego co 24 godziny możesz zagłosować na projekty, które oceniasz najwyżej. Jak to zrobić? Wystarczy wybrać dowolną liczbę gwiazdek znajdujących się pod każdą z prezentowanych grafik i kliknąć.

Projekty przygotowano wykorzystując tradycyjne techniki graficzne. Reprezentują one wszystkie rodzaje druku - od wklęsłego, poprzez wypukły i płaski. Jako podłoże wykorzystano różnorodne materiały: blachę, kamień oraz linoleum.

Organizatorami konkursu "Ex libris CINiBA" są Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka UŚ i UE w Katowicach, Instytut Sztuki UŚ

ciniba instytut sztuki us