CINIBA - [12.12] Wieczór poezji Michała Muszalika

There is no translation available.

Wieczór poezji Michała Muszalika12 grudnia 2017 r. o godzinie 17.30 zapraszamy do CINiB-y na spotkanie autorskie z Michałem Muszalikiem. Prowadzenie i oprawa muzyczna – Sylwester Karnuszewicz. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Przyjaciół Uniwersytetu Śląskiego oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka. Spotkanie odbędzie się w sali Konferencyjnej (poziom 0). Wstęp wolny – zapraszamy.

Michał Muszalik (ur. 1994 r.) – Mieszkaniec Piekar Śląskich. Student prawa na Uniwersytecie Śląskim. Pasjonat historii i literatury. Autor jest laureatem Nagrody Fundacji im. ks. Janusza Pasierba za 2014 r. Debiutuje tomem poezji pt. Węgiel, kryształ, kamień: wiersze z lat 2012-2015 (Warszawa, 2016).

Wieczór poezji Michała Muszalika