CINIBA - Rada Centrum 2016-2020

There is no translation available.

Rada Centrum

Przewodnicząca Rady Centrum

• dr hab. Barbara Kos, prof. UE – Prorektor ds. Nauki i Kadry Akademickiej, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Przedstawiciele Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Andrzej Noras – Prorektor ds. Badań Naukowych, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • dr hab. prof. UŚ Michał Daszykowski – Prorektor ds. Finansów i Rozwoju, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • prof. dr hab. Dariusz Pawelec – Dyrektor Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej, Dyrektor Biblioteki Uniwersytetu Śląskiego, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

• prof. zw. dr hab. Janina Harasim – Katedra Bankowości i Rynków Finansowych, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • dr inż. Robert Życiński – Kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • dr Radosław Jeż – Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Zastępca Dyrektora Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.